"Кернел" придбав залізничного оператора "РТК-Україна" за 64 млн доларів


"Кернел" придбав залізничного оператора "РТК-Україна" за 64 млн доларів

Одна з найбільших українських аграрних груп “Кернел” купила 100% акцій залізничного оператора “Рейл Транзит Карго Україна” (“РТК Україна”) за 64 млн доларів.

РТК-Україна” володіє 2 949 зерновозами, займає 15% ринку. Компанія посідає друге місце в Україні за кількістю вагонів-зерновозів після “Укрзалізниці”.

“Придбання має не тільки дати приріст EBITDA на 20 млн доларів на рік і захистити компанію “Кернел” від витрат на логістику, що постійно зростають, але і забезпечити безперебійний і ефективний потік зерна з внутрішніх сховищ в порти, бо обсяги експорту збільшаться після введення в експлуатацію терміналу TransGrainTerminal в Чорноморському порту”, – йдеться в повідомленні компанії.

З урахуванням оборотного капіталу та чистого боргу “Кернел” виплатив 49 млн доларів за купівлю залізничного оператора, решта буде погашена при досягненні певних умов.

“Кернел” планує в 2019 році ввести в експлуатацію другий для компанії зерновий термінал TransGrainTerminal в порту Чорноморськ потужністю 4 млн т зерна на рік, а в 2021 році – запустити завод з переробки олійних в Старокостянтинівському районі Хмельницької області потужністю 1 млн т на рік з ТЕЦ потужністю 22 МВт на соняшниковому лушпинні. Також компанія планує до кінця 2020 року встановити аналогічні ТЕЦ на всіх своїх заводах, їх загальна потужність складе 72 МВт.

Загальна вартість проекту з розширення бізнесу становить близько 519 млн доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua