0 800 307 555
0 800 307 555

Власники авто на єврономерах сплатили до бюджету 11,3 млрд грн - Порошенко


Власники авто на єврономерах сплатили до бюджету 11,3 млрд грн - Порошенко

Надходження в державний бюджет від оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією станом на 18 лютого 2019 року склали 11,38 млрд грн, тоді як 13 лютого Державна фіскальна служба (ДФС) повідомляла про 10,1 млрд грн надходжень за оформлення таких транспортних засобів.

“Знаєте, скільки станом на 16:33 в держскарбницю надійшло грошей (за рахунок оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією – ред.)? Нагадую – заплановано 1 млрд грн. За фактом – 11,38 млрд грн”, – сказав Президент України Петро Порошенко.

Ці кошти перераховуються до Пенсійного фонду, нагадав П. Порошенко.

Як повідомлялося, Верховна Рада в 2018 році ухвалила закони про зниження акцизного податку з автомобілів і про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів, зареєстрованих в інших державах. При цьому власникам авто на єврономерах встановлена пільгова ставка акцизу (з коефіцієнтом 0,5) при оформленні протягом 90 календарних днів.

Відповідні норми набрали чинності 25 листопада 2018 року, таким чином, дія пільгових умов для розмитнення триватиме до 22 лютого 2019-го, після чого власники таких авто будуть платити за оформлення повну ставку акцизу.

З травня цього року набирають чинності жорсткі фінансові санкції, які передбачають, в тому числі, і конфіскацію транспортного засобу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua