Від 60 тис. грн: кому пропонують найвищу зарплату


Від 60 тис. грн: кому пропонують найвищу зарплату

Українці у середньому отримують 10 573 грн. на місяць. Найвища середня зарплата у Києві – 16 546 грн. Найнижча – у Чернігівській обл (8005 грн), пише The Point.

Щоправда, на сайтах пошуку роботи пропонують вакансії з оплатою вище середньої, пише The Point.

Керівник відділу по підбору персоналу

Від кандидата вимагають досвіду роботи, знання англійської на високому рівні. Крім високої зарплати, роботодавець обіцяє корпоративні обіди, знижки на профільне навчання, курси англійської, спортзал.

Комерційний директор

Комерційному директору пропонують зарплату 70 тис. грн. Потрібно буде займатися стратегією продажів, організацією бізнес-процесів, плануванням і організацією планів продажів.

Стоматолог-ортодонт

Столична клініка шукає стоматолога-ортодонта на зарплату 70 тис. грн. Мінімальний досвід роботи від трьох років. Потрібно вміти працювати з різними видами брекет-систем і апаратів.

Керівник напрямку ризик-менеджменту

Спеціалісту обіцяють платити 110 тис. грн. В обов’язки входитиме розробка, моніторинг, оптимізація моделей для автоматизації прийняття рішень. Також керівництво напрямком і оптимізація бізнес-процесів збору простроченої заборгованості, пошук шляхів розширення додаткової інформації для оцінки клієнта.

Старший веб-розробник

Традиційно найвища зарплата в IT-сфері. Фахівця шукають на зарплату 140 тис. грн для американського партнера. Потрібні спеціалісти криптовалют з професійним досвідом PHP (Laravel), Javascript, PostgreSQL, MySQL, Git, OOP. Також обов’язкове знання англійської.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua