0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомо, яку роботу іноземці шукають в Україні


Стало відомо, яку роботу іноземці шукають в Україні

Торік в Україну приїхало понад 27 млн ​​іноземців. Найбільше з Молдови – 4,1 млн, Білорусі – 2,5 млн, Росії – 1,5 млн, Польщі – 1 млн, Угорщини – 828 тис. і Румунії – 645 тис.

Також дуже сильно, а саме на 20-30% зросла кількість нелегальних мігрантів. У 2018-му затримали 3270 осіб, пише Сегодня.

Читайте також: Заповнити дефіцит робочих рук в Україні можуть мігранти з Азії – експерт

«Україна для незаконних мігрантів залишається транзитною країною. Але зі зростанням добробуту в Україні ситуація буде змінюватися, і нелегальні мігранти все більше будуть залишатися в Україні», – сказав глава Держприкордонслужби Петро Цигикал.

В Україні готові приїхати громадяни Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Узбекистану. Йдеться переважно про чоловіків. Їхні резюме становлять 72% від всієї бази готових до релокації кандидатів, свідчать дані HeadHunter.

Найчастіше в Україні іноземці вибирають сфери IT, маркетингу, продажів і виробництва.

Правда, щоб людина з іншої країни могла працювати в Україні, їй потрібно отримати спеціальний дозвіл на працевлаштування осіб без громадянства. Для роботодавців це взагалі не вигідно. Адже українське законодавство зобов’язує їх платити іноземцям 5 або 10 мінімальних зарплат в залежності від сфери, де вони працюють.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua