Золото дорожчає напередодні засідання ФРС


Золото дорожчає напередодні засідання ФРС

Світові ціни на золото підскочили до максимуму з середини травня 2018 року. Котирування ростуть вже четвертий день поспіль.

Це відбувається на тлі очікування пом’якшення монетарної політики ФРС. На ранкових торгах у Нью-Йорку лютневий ф’ючерс на золото подорожчав на 0,4%, до 1308,7 долара за унцію.

“Слабкість долара США і, зокрема, очікування “голубиної” риторики ФРС, продовжать рухати вгору ціни на золото, які тільки-но досягли свіжого максимуму за 7 тижнів, – відзначає головний аналітик ActivTrades Карло Альберто Де Каса. – Загальний настрій залишається позитивним, інвестори, як і раніше, купують “жовтий метал”.

Сьогодні завершиться січневе засідання Федрезерву і більшість учасників ринку сходяться в тому, що за підсумками засідання процентну ставку залишать на рівні 2,25-2,5%.

Також однією з причин зростання цін на золото називають невизначеність у відносинах Китаю та США.

Раніше ми писали, що банківське золото (999,9 проби) буде дорожчати протягом 2019 року – ціни будуть рухатися в рамках $1200-1400 за тройську унцію (31,1 грама).

Експерти вважають, що метал буде й надалі активно використовуватися інвесторами в якості «тихої гавані», щоб перечекати потрясіння на фондових і валютних ринках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua