В "Нафтогазі" назвали умову збереження транзиту газу через Україну


В "Нафтогазі" назвали умову збереження транзиту газу через Україну

Для того, щоб зберегти транзит газу через територію України, який перебуває під загрозою через будівництво Росією обхідних газопроводів, необхідно мотивувати споживачів у Європі співпрацювати з Україною.

Про це заявила голова наглядової ради НАК “Нафтогаз України” Клер Споттісвуд в інтерв’ю одному з телеканалів.

Читайте також: Нафтогаз України: Політичне втручання в діяльність газової галузі може мати негативні наслідки

“Є багато підтверджень тому, що Росія будує трубопроводи для того, щоб не транспортувати газ через територію України, і цілком можливо, що через рік після закінчення терміну дії контракту з “Газпромом”, газ не будуть прокачувати через Україну, а це значні матеріальні втрати. Необхідно мотивувати споживачів у Європі співпрацювати з Україною. Якщо це робити, то збереження транзиту буде більш ймовірним і це важливо не тільки для України, але і для європейських споживачів”, – підкреслила Споттісвуд.

При цьому вона зазначила, що це серйозний виклик і для “Нафтогазу”, і для України в цілому, оскільки справа не тільки в комерційному використанні трубопроводу і прокачуванні газу через Україну, тут замішана політика.

Вона також зазначила, що для успішного збереження транзиту газу “Нафтогаз” зможе провести анбандлінг (поділ компаній) до кінця 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua