0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Названо найпопулярніший iPhone у перебіжчиків з Android в 2018 році


Названо найпопулярніший iPhone у перебіжчиків з Android в 2018 році

Незважаючи на чутки про невисокі продажі iPhone XR і його досить суперечливе призначення, у смартфона, як з’ясували аналітики Consumer Intelligence Research Partners, була важлива, нехай і не зовсім очевидна мета. Саме iPhone XR, як зазначають експерти, став найпопулярнішим апаратом у перебіжчиків з Android.

За словами експертів, в четвертому кварталі 2018 року колишні користувачі ОС від Google вибирали умовно доступний флагман Apple набагато частіше, ніж iPhone X і iPhone 8 роком раніше.

Читайте також: Apple почне збирати iPhone X в Індії

Приблизно 16% від загального числа власників iPhone XR, які купили смартфон в перший місяць продажів, є колишніми користувачами Android, зазначається в доповіді Consumer Intelligence Research Partners. Це на третину більше, ніж припало на частку iPhone 8, і майже вполовину більше, ніж вдалося залучити торішньому iPhone X.

Мабуть, далося взнаки вдале поєднання ціни, дизайну і технічних характеристик, якими iPhone XR зацікавив колишніх користувачів мобільної операційки від Google.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
В Контексті Finance.ua
Опитування