0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін змінив порядок надання "Пакунка малюка"


Кабмін змінив порядок надання "Пакунка малюка"

Кабмін вніс зміни до своєї постанови від 20 червня 2018 року, якою вдосконалив порядок надання одноразової безкоштовної допомоги “Пакунок малюка”.

Таке рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Читайте також: Рева розповів про новий вид соціальної допомоги

Відтепер враховано потреби не менше ніж на 2 місяці наступного року при плануванні обсягів допомоги на поточний рік, видача допомоги за місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше ніж через 30 днів з дня її народження, залучення до видачі допомоги “Пакунок малюка” фахівця з соціальної роботі, соціального працівника, фахівця недержавної організації, до повноважень яких належить здійснення соціальної роботи з сім’ями та дітьми.

Це дозволить забезпечити своєчасне отримання такої допомоги сім’ям, в яких народилася дитина, і сприятиме створенню дієвих механізмів планування обсягів, доставки, видачі одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка” для забезпечення безперебійного її надання.

Крім того, ці зміни забезпечать чіткий механізм надання одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка” сім’ям, які з певних причин не отримали таку допомогу в пологовому будинку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua