Українське сміття вивозитимуть до Польщі


Українське сміття вивозитимуть до Польщі

В Україні немає заводу, який міг би переробити тонни відпрацьованих батарейок, що здаються людьми на утилізацію. Більше того, в країні навіть немає планів будівництва подібного підприємства. Тому всі елементи живлення зараз збираються на спеціальних майданчиках, а чиновники розмірковують над тим, що робити з небезпечними відходами.

Які кроки робить київська влада, щоб розв’язати екологічну проблему загальнонаціонального масштабу, і які перспективи будівництва переробного заводу в нашій країні – розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

«В Україні немає підприємств, які переробляють батарейки. Бізнес в цьому не зацікавлений, йому нецікаво. Уже двічі наші представники виїжджали до Польщі, де є такі підприємства. Ми створюємо зараз певну схему роботи з небезпечними відходами, які повинні будуть транспортуватися. Поки все це на рівні переговорів. Але іншого виходу немає, батарейки в будь-якому випадку потрібно буде вивозити, тому що в Україні, судячи з усього, ніяких подібних виробництв найближчим часом не відкриється», – резюмує Петро Пантелєєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua