0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україна планує розвивати 5G


Україна планує розвивати 5G

Україна планує підтримати спільну європейську позицію про виділення додаткового ресурсу для подальшого розвитку міжнародного рухомого зв’язку 5G.

Про це передає прес-служба Держспецзв’язку.

Читайте також: Україна опинилася в хвості рейтингу швидкості мобільного інтернету

“В результаті обговорення робоча група досягла консолідованої позиції з усіх питань порядку денного ВКР-19. Особливу увагу робоча група приділила питанням додаткових розподілів радіочастотного ресурсу на глобальній основі для широкосмугових систем в рухомій службі, перш за все для систем 4 і 5 поколінь. Так, Україна планує підтримати спільну європейську позицію про виділення додаткового ресурсу в смузі частот 24 25-27,5 ГГц для подальшого розвитку міжнародного рухомого зв’язку (5G). Також робоча група підтримала додатковий розподіл ресурсу аматорської радіослужби у всій або частині смуги 50-54 МГц з відповідними посиланнями для забезпечення захисту служб, які вже мають розподіл в цій смузі”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування