0 800 307 555
0 800 307 555

Нацбанк реалізував застави в рамках "голландського аукціону" на FFN з дисконтом майже 45% до початкової вартості


Нацбанк реалізував застави в рамках "голландського аукціону" на FFN з дисконтом майже 45% до початкової вартості

Ціна продажу пулу закладених у Національному банку України (НБУ) прав вимоги за кредитними договорами неплатоспроможних банків вартістю понад 6,8 млрд грн під час аукціону з “голландської моделі” майже вдвічі знизилася до початкової, повідомляється на веб-сайті центробанку.

“При початковій ціні реалізації в 235 млн грн ціна продажу склала 130 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

При цьому Нацбанк нагадує, що пул активів складався з 35 кредитів, виданих Дельта Банком, Єврогазбанком і Актив-банком. Серед найбільш привабливих активів – обладнання для підприємств сонячної енергетики в Миколаївській області, земельні ділянки в Київській області, обладнання агропідприємства, зокрема, насіннєвого заводу в Рівненській області.

Активи виставлялися на торги Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) за погодженням НБУ. Організатором аукціону виступив майданчик First Financial Network (FFN, США). В аукціоні взяли участь шість інвесторів, що, за даними НБУ, є рекордом для аукціонів з продажу прав вимоги за кредитними договорами неплатоспроможних банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua