0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У ДФС розповіли про податок на новорічні подарунки


У ДФС розповіли про податок на новорічні подарунки

В ГУ ДФС у Закарпатській області повідомили про порядок оподаткування новорічних подарунків в 2018 році.

Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-центр фіскального органу.

Об’єктом обкладення податком на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) фізичної особи – резидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід.

Разом з тим, статтею 165 Податкового кодексу України встановлено перелік доходів, які не включаються в розрахунок загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника ПДФО, зокрема – вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.

Отже, не включається в загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника ПДФО вартість подарунків, наданих такому платнику ПДФО суб’єктом господарювання, які в розрахунку на місяць не перевищують 25% однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування