Інвестиції у відновлення аеропорту в Білій Церкві складуть від EUR59 млн


Інвестиції у відновлення аеропорту в Білій Церкві складуть від EUR59 млн

Команда підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури України поінформувала про результати попереднього техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) щодо проекту відновлення злітно-посадкової смуги (ЗПС) і будівництва терміналу аеропорту Білої Церкви з оціночною вартістю інвестицій в EUR59 млн.

“Уже ініційовано отримання аеропортом “Біла Церква” статусу міжнародного, яке очікується наступного року. Мінінфраструктури України забезпечує всебічну підтримку і сприяння реалізації потенціалу аеродрому Білої Церкви, що передбачено розробленою Авіаційною стратегією України до 2030 року”, – цитується на сайті Мінінфраструктури радник профільного міністра Олександра Клітіна.

У повідомленні також зазначено, що команда підтримки реформ вже провела переговори про розвиток аеропорту за результатами ТЕО з компаніями Finpoint, Millenium Capital, Capital Times і керівництвом аеропорту.

ТЕО для аеропорту Білої Церкви розроблено незалежними міжнародними консультантами за програмою технічної допомоги Європейської комісії для України. Згідно з оцінкою експертів проекту ASSIST, загальна вартість першочергових інвестицій відновлення злітно-посадкової смуги і будівництва терміналу складе близько EUR 59 млн. Модернізація Білоцерківського авіаційного комплексу є пілотним проектом даної програми.

Згідно з висновками AASSIST аеропорт, враховуючи близькість до індустріального парку, може розвиватися як спеціалізований центр з транспортування вантажів, в тому числі транзитних, за умови розвитку мультимодальної логістичної платформи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua