Фонд держмайна не домігся повернення "Укртелекома" в держвласність


Фонд держмайна не домігся повернення "Укртелекома" в держвласність

7 листопада Госпсуд м. Києва відмовився задовольнити позов Фонду держмайна до ТОВ “ЕСУ” (в справі №910/7708/17) про розірвання договору купівлі-продажу 92,79% акцій “Укртелекома” та стягнення 81,9 млн дол пені (за прострочення виконання зобов`язання із внесення інвестицій).

Свої позовні вимоги Фонд держмайна обгрунтовував тим, що ТОВЕСУ” неналежним чином виконує зобов`язання, взяті під час приватизації “Укртелекома” в 2011 році: компанія не внесла інвестицій у визначеному розмірі, не створила та не передала у держвласність телекомунікаційну мережу спецпризначення.

ТОВ “ЕСУ”, зокрема, констатувало, що внесення інвестицій в розмірі 450 млн дол. не було фіксованою умовою конкурсу з приватизації “Укртелекома”, і наводилося лише як “план”, а не зобов`язання ТОВЕСУ.

У рамках цієї справи суди першої та апеляційної інстанції в жовтні-грудні 2017 року задовольнили позов Фонду держмайна, однак Верховний Суд скасував відповідні рішення в липні 2018 року та передав справу на новий розгляд у Госпсуд м. Києва.

Рішенням від 7 листопада Госпсуд м. Києва також відмовився задовольнити зустрічний позов ТОВ “ЕСУ” про визнання припиненим зобов`язання щодо безоплатної передачі мережі спецпризначення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua