В аеропорту "Бориспіль" розповіли, коли планують реконструювати другу злітно-посадкову смугу


В аеропорту "Бориспіль" розповіли, коли планують реконструювати другу злітно-посадкову смугу

ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” у рамках меморандуму з китайською компанією China Communications Construction Company (CCCC) планує почати реконструкцію льотної зони №2 в 2020 році, а ввести в експлуатацію — в 2021 році.

“Роботи з реконструкції будуть оплачені за рахунок кредиту і частково за рахунок власних коштів підприємства. Китайський Ексімбанк може видати кредит під державні гарантії. Ставки фінансування під державні гарантії значно нижчі за комерційні і не вимагають додаткових витрат з боку аеропорту”, — повідомив комерційний директор аеропорту Георгій Зубко.

Читайте також: Аеропорт Бориспіль назвав суму інвестицій у відкриття терміналу F

Він підкреслив, що китайська компанія за свій рахунок підготувала і передала аеропорту попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту (ТЕО) в рамках підписаного “Борисполем” і СССС Меморандуму. За словами Г. Зубка, аеропорт вже підготував свої зауваження до проекту пре-ТЕО, які СССС повинна усунути до кінця року, після чого будуть проведені переговори з банком про фінансування.

“Процедура закупівлі не проводилася і ДП МА “Бориспіль” не витрачало гроші підприємства і бюджету”, – зазначив він, додавши, що пропозиція про будівництво була висунута китайською стороною.

Про підсумкову вартість реконструкції Г. Зубко не повідомляє, оскільки вона буде відома тільки на остаточному етапі проектування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування