Інвестфонди Порошенка і Кононенка підписали документи про продаж групі "ТАС" Тігіпка "кузні на Рибальському"


Інвестфонди Порошенка і Кононенка підписали документи про продаж групі "ТАС" Тігіпка "кузні на Рибальському"

Корпоративні інвестфонди “Прайм Ессетс Капітал” і “ВІК”, акціонерами яких є відповідно Президент України Петро Порошенко і народний депутат Ігор Кононенко, 15 листопада підписали пакет документів про продаж ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” з новим власником – компанією “Евінз лімітед” з групи “ТАС”, кінцевим бенефіціаром якої є Сергій Тігіпко.

“Вартість проданих акцій є комерційною таємницею. Кошти від покупця будуть надходити юридичним особам продавців окремими траншами, згідно з узгодженим сторонами графіком”, – йдеться в повідомленні інвестфондів у четвер.

Вони нагадали, що угода потребувала схвалення Антимонопольним комітетом України, який визнав її такою, що відповідає чинному законодавству, та надав відповідний дозвіл на її реалізацію.

В релізі також вказується, що підготовку угод супроводжувала “Ернст енд Янг” – одна з найбільших міжнародних аудиторських груп.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua