На Західній Україні запустили першу чергу СЕС


На Західній Україні запустили першу чергу СЕС

В с. Терновиця, розташованому в Яворівському районі Львівської області, відкрили першу чергу сонячної електростанції «Яворів-1», яка є складовою потужного комплексу сонячних електростанцій на території Західної України. Понад 134 тис. фотоелектричних панелей розмістили на 76 га, їх потужність – 36 МВт.

За рік електростанція буде генерувати понад 41 млн кВт/год електроенергії. Сонячна електростанція «Яворів-1» є найпотужнішою на території Західної України.

Читайте також: З початку року сонячних панелей в Україні стало в 2,5 рази більше

Обсяг інвестицій – 34 млн євро, з яких 70% – кредит Європейського банку реконструкції та розвитку. Зараз на Львівщині споруджують ще кілька таких комплексів.

«Сьогодні в роботі перебувають 5 об’єктів сонячної енергетики, які ми запустимо найближчим часом. Вони будуть розташовані в локаціях, які вже не можуть використовувати в будь-яких інших видах діяльності», – пояснив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис в коментарі місцевим ЗМІ.

Другу чергу сонячної електростанції «Яворів-1», яка розташована в с. Терновиця, планують відкрити в 2019 році. Її потужність також досягатиме 36 МВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua