Борг "Укрнафти" перед держбюджетом досяг 27,9 млрд грн – "Нафтогаз"


Борг "Укрнафти" перед держбюджетом досяг 27,9 млрд грн – "Нафтогаз"

Накопичена заборгованість ПАТ “Укрнафта” перед державним бюджетом у січні-червні 2018 року зросла з 26,9 млрд грн до 27,9 млрд грн, повідомляється у проекті проспекту емісії єврооблігацій власника 50%+1 акції компанії – НАК “Нафтогаз України”, наявному в розпорядженні агентства “Інтерфакс-Україна”.

“Нафтогаз” також вказує на обмежену можливість “Укрнафти” стягнути дебіторську заборгованість і передоплату постачальникам, сумарний розмір якої в першому півріччі 2018 року збільшився з 22,53 млрд грн до 23,36 млрд грн.

Як наголошується в документі, станом на 30 червня 2018 року “Укрнафта” мала негативний оборотний капітал.

“Нафтогаз” вказує, що податкова заборгованість “Укрнафти” в основному складається з невиплачених податкових зобов’язань, що відносяться до 2014 і 2015 років. Як забезпечення податкової заборгованості компанії податкові органи взяли деякі активи “Укрнафти” в податкову заставу, фактично заборонивши розпоряджатися ними без згоди податкових органів, і зараз ці дії фіскалів частково оскаржуються в судах.

“Крім того, українські податкові органи подали кілька судових позовів про стягнення податкової заборгованості і про призупинення боргових операцій “Укрнафти”. Судові розгляди ведуться в адміністративних судах різних інстанцій”, – зазначено в документі “Нафтогазу”.

Як повідомлялося, “Укрнафта” в січні-вересні 2018 року збільшила чистий прибуток в 4,3 разу у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 4 млрд 725,968 млн грн. Її чистий дохід зріс на 35,8% – до 27 млрд 54,001 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua