Хакери, що видавали себе за Ілона Маска, вивудили у користувачів Twitter біткойнів на $180 тис.


Хакери, що видавали себе за Ілона Маска, вивудили у користувачів Twitter біткойнів на $180 тис.

Як відомо, соцмережа Twitter вже досить давно намагається розробити механізм, який дозволить їй ефективно протидіяти шахраям і ботам, які намагаються заробити на імені Ілона Маска.

Так, мова про створення підроблених профілів-копій голови Tesla і Space X, за допомогою яких шахраї виманюють у довірливих користувачів криптовалюту.

Ось тільки шахраї поки що показують себе набагато кмітливішими, а Twitter, що відчайдушно намагається виправити ситуацію, робить все тільки гірше – не так давно соцмережа помилково заблокувала справжній аккаунт Ілона Маска, а ще раніше – блокувала користувачів за одну лише згадку імені Ілона Маска в твітах. І ось зараз соцмережа знову схибила в плані безпеки і захисту користувачів.

Як повідомляє джерело, невідомі хакери зламали кілька акаунтів, які належать відомим компаніям і мають статус верифікованих (синя галка, що свідчить про справжність акаунту). Як події розвивалися далі ви, напевно, вже здогадалися.

Отримавши контроль над акаунтами, вони замаскували їх під реальну сторінку Ілона Маска і вирушили на полювання. Шахраї задіяли вже звичну схему – повідомили про проведення акції по роздачу біткойнів, для участі в якій було потрібно перевести на спеціальний рахунок невелику суму в криптовалюті. Виявилося, що схема досі працює. На довірливих користувачів зловмисникам вдалося заробити чималі кошти. На одному з гаманців, що використовуються зловмисниками, на момент розкриття афери було близько 28 BTC ($180 тис.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua