З початку року сонячних панелей в Україні стало в 2,5 рази більше


З початку року сонячних панелей в Україні стало в 2,5 рази більше

За 9 місяців 2018 року понад 3 тис. сімей встановили сонячні електростанції, що в 2,5 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Майже половина СЕС були встановлені в третьому кварталі.

Про це інформує прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження.

Читайте також: У Дніпрі побудують одну з найбільших сонячних електростанцій у країні

“У III кварталі цього року ще 1371 домогосподарство встановило сонячні панелі і тепер споживає «чисту» електроенергію. За 9 місяців понад 3 тисячі сімей встановили сонячні електростанції, що в 2,5 рази більше, ніж за аналогічний період 2017 року», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за три квартали минулого року були встановлені сонячні електростанції у 1214 сімей.

“Як бачимо, бум на сонячні панелі серед українських сімей зростає”, – прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Він нагадав, що стимулом до переходу на «чисту» енергію є можливість заробити на продажу надлишку електроенергії в мережу за «зеленим» тарифом, який становить 18,09 євроцента за кВт-годину.

Всього на сьогоднішній день понад 6 тис. сімей встановили сонячні панелі загальною потужністю 121 МВт, що становить близько 10% всіх потужностей сонячної енергетики в країні. 120 млн євро інвестовано в такі приватні СЕС. Домогосподарства заощаджують чималі кошти на рахунках за електроенергію, відкривається величезний внутрішній ринок сонячних панелей, що може бути платформою для нових інвестицій і розвитку виробничих потужностей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua