Мінекономрозвитку спрогнозувало, як розміщення євробондів вплине на курс гривні


Мінекономрозвитку спрогнозувало, як розміщення євробондів вплине на курс гривні

Розміщення Україною єврооблігацій на суму 2 млрд доларів має позитивно вплинути на курс гривні. Про це сказав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Читайте также: Україна розмістила євробонди на $2 млрд під 9-9,75%

«На курс гривні це може вплинути позитивно, тому що надходження в розмірі 2 млрд дол. в країну – це позитивний крок, це збільшення резервів Нацбанку, можливості для інтервенції тощо», – сказав Нефьодов.

Україна розмістила два випуски єврооблігацій на загальну суму близько 2 млрд дол. Також було розміщено 5-річні облігації на 750 млн дол. з доходністю 9% річних і 10-річні на 1,250 млрд дол. з доходністю 75% річних. Міністерство фінансів з 23 по 24 жовтня провело ряд зустрічей з інвесторами в Лондоні, Нью-Йорку і Бостоні в рамках підготовки до розміщення єврооблігацій.

Довідка Finance.ua

 • Наприкінці серпня, Міністерство фінансів провело приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик на 725 млн дол. США з терміном погашення в 2019 році під 9,1% річних. Роком раніше, у вересні 2017 року, Україна успішно розмістила єврооблігації на 3 млрд дол. під 7,375% річних.
 • За інформацією Міністерства фінансів, обсяг майбутніх виплат України за зовнішнім державним боргом у четвертому кварталі поточного року становить еквівалент 610 млн дол., у 2019 році – 5,849 млрд дол., у 2020 році – 6,009 млрд дол.
  ml
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua