0 800 307 555
0 800 307 555

Північнокорейські хакери вкрали $571 млн в криптовалюті


Північнокорейські хакери вкрали $571 млн в криптовалюті

Повідомляється, що сумнозвісна група хакерів з Північної Кореї, що отримала назву «Lazarus», зуміла вкрасти понад півмільярда доларів в криптовалюті.

Щорічний звіт від постачальника послуг з кібербезпеки Group-IB повідомляє, що «з січня 2017 року Lazarus провела від 14 хаків криптобирж, отримавши 571 мільйон доларів від атак».

Ця новина підтверджує заяви офіційних осіб Південної Кореї, які повідомили в лютому, що північнокорейські хакери, ймовірно, вкрали десятки мільйонів доларів у криптовалютах в 2017 році.

Як повідомлялося раніше, Національна розвідувальна служба Південної Кореї повідомила, що фішинг-шахрайство та інші методи злочинців з Північної Кореї забрали десятки мільярдів коштів клієнтів. Влада також вивчала, чи стояли ті самі хакери за січневим зломом криптобіржі Coincheck, в результаті чого було вкрадено понад 500 мільйонів доларів в криптовалюті, хоча конкретно Lazarus не згадувався.

В цілому, Group-IB також вказує, що в цілому з 2017 по 2018 рік було вкрадено $882 мільйони в криптовалюті на різних біржах.

У зведенні також розглядаються методи, використовувані хакерами для проведення своїх атак. Фішингові атаки, соціальна інженерія і шкідливе ПЗ є найбільш поширеними інструментами для отримання коштів кіберзлочинцями. Дослідники вказують на те, що фішинг, націлений на окремих осіб або організації, через електронну пошту, — це «головний вектор атаки» в корпоративних мережах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua