Рада схвалила проект держбюджету-2019 в 1-му читанні


Рада схвалила проект держбюджету-2019 в 1-му читанні

Верховна Рада затвердила постанову “Про висновки і пропозиції до законопроекту про держбюджет на 2019 рік”, підготовлену парламентським бюджетним комітетом, що означає прийняття проекту держбюджету в першому читанні.

За прийняття Бюджетних висновків Верховної Ради в цілому проголосували 240 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Крім того Верховна Рада в четвер схвалила в першому читанні ще один законопроект з так званого “бюджетного пакету”: “Про внесення змін до Бюджетного кодексу” (№9084).

Згідно з Бюджетним кодексом і регламентом Верховної Ради, проект держбюджету на наступний рік у першому читанні повинен бути прийнятий до 20 жовтня, хоча минулого року це відбулося лише 14 листопада.

Після цього Кабінет міністрів за участю парламентського бюджетного комітету має в 14-денний термін, але не пізніше 3 листопада, подати Раді оновлений проект з урахуванням її Бюджетних висновків з порівняльною таблицею з поясненнями про причини відмови від окремих пропозицій парламенту.

Розгляд проекту держбюджету-2018 у другому читанні має завершитися до 20 листопада, а в третьому читанні і в цілому – до 1 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua