0 800 307 555
0 800 307 555

PayPal і Starbucks розповіли про свої плани стосовно України


PayPal і Starbucks розповіли про свої плани стосовно України

Довгий час великі міжнародні бренди і компанії обходили Україну стороною. Далі анонсів про те, що коли-небудь вони таки з’являться у нас в країні, справи не йшли. Але в 2018 році ситуація змінилася – в кінці серпня в Києві відкрився магазин шведської мережі H&M, а недавно і шведська компанія IKEA заявила про те, що виходить на український ринок, пише Сегодня.

Читайте також В Україні можуть офіційно запустити продажі Starbucks

На запит журналістів в Starbucks відповіли, що вони розвивають свій бізнес в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), але відкривати торгові точки в Україні не входить в їх плани.

“Starbucks завжди шукає відмінні місця для кращого задоволення потреб наших клієнтів, і ми постійно оцінюємо наше портфоліо. Зараз ми як і раніше зосереджені на обслуговуванні клієнтів у регіоні EMEA в наших магазинах, які вже існують, і у нас немає планів анонсувати відкриття нових магазинів в Україні”, – розповіли нам в компанії.

Не планує заходити на український ринок і система PayPal. Недавно в Україні з’явилася дочірня компанія Xoom, яка запустила у нас транскордонні перекази. Але її сервис дуже обмежений, тому про повноцінну появу PayPal не йдеться.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов розповів, що влада намагається змінити ситуацію і привабити PayPal,але поки що Україна не є для них пріоритетною.

“З PayPal ситуація дуже проста. Ми зараз не перебуваємо в переліку пріоритетних для них країн. Ми дуже сподіваємося, і ми робимо досить багато, щоб ця ситуація змінилася”, – зазначив Нефьодов.

Довідка Finance.ua:

  • Starbucks – найбільша міжнародна мережа кафе швидкого обслуговування американської фірми Starbucks Corporation. Кафе розташовані в 55 країнах світу.
  • Міжнародна система грошових переказів PayPal на відміну від більшості інших електронних платіжних систем, працює зі справжніми грошима, а не “титульними знаками”. Для миттєвого поповнення і виведення коштів PayPal пропонує прикріпити до рахунку в системі банківську картку або рахунок.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua