0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні можуть офіційно запустити продажі Starbucks


В Україні можуть офіційно запустити продажі Starbucks

Великий виробник продуктів харчування – швейцарська компанія Nestle допускає можливість реалізації продукції американської мережі кав’ярень Starbucks Corporation в Україні.

Про це повідомила прес-служба Nestle Україна.

Читайте також: Coca-Cola купує Costa Coffee за $5,1 млрд

“В першу чергу продаж продукції Starbucks спрямована на ринки, де компанія Starbucks веде операційну діяльність. Не виключаємо, що в майбутньому така продукція може з’явитися і в нашій країні”, – пояснили в прес-службі.

Така можливість з’явилася завдяки завершенню угоди Starbucks Corporation і Nestle з надання останній постійних прав на продаж продуктів Starbucks у всьому світі, за межами кав’ярень компанії.

Згідно з інформацією на сайті Nestle, угода значно посилює портфель кави Nestle в Північній Америці в сегменті преміального смаження, а також на ринку порційної кави. Вона також відкриває глобальну експансію в продуктовій і харчовій промисловості для бренду Starbucks, використовуючи глобальне охоплення Nestle.

Угода охоплює пакетовані бренди кави та чаю, такі як Starbucks, seattle’s Best Coffee, Teavana, Starbucks VIA Instant, Torrefazione Italia і пресована кава для кавових машин K-Cup.

Довідка Finance.ua:

  • Starbucks – найбільша міжнародна мережа кафе швидкого обслуговування американської фірми Starbucks Corporation. Кафе розташовані в 55 країнах світу.
  • Nestlе належить понад 2 тис. торгових марок, має 418 заводів. Річний обсяг продажів Nestle у світі в 2016 році досяг 89,5 млрд швейцарських франків.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua