0 800 307 555
0 800 307 555

Перевізники у Львові вимагають підняти ціну проїзду в маршрутках


Перевізники у Львові вимагають підняти ціну проїзду в маршрутках

Пасажирські перевізники Львова вимагають підняти ціну проїзду в маршрутках до 6,5 грн, йдеться в заяві Асоціації пасажирських перевізників Львівської області.

“Автотранспортні підприємства представили розрахунки до міськради, їх слід терміново обробити і почати процедуру перегляду тарифів. А для ухвалення рішення про затвердження нового тарифу пропонуємо міськраді затвердити рішення про зміну тарифу з 5 до 6,5 грн”, – сказано в документі.

Згідно із заявою, якщо мерія Львова не вживатиме таких заходів, то “транспортники будуть змушені скорочувати режим роботи вранці і ввечері”.

У повідомленні зазначено, що сьогодні розрахунковий тариф на перевезення – понад 9 грн за умови 100%-го відшкодування за перевезення пільгових категорій пасажирів, оскільки ціна на паливо зросла до 30-35 грн/літр.

Як повідомлялося, в грудні 2017 року Львівська міськрада підвищила тариф на проїзд в маршрутках до 5 грн.

У серпні поточного року міськрада оголосила конкурс на пасажирські автоперевезення, для участі в якому подали заявки 5 транспортних компаній, які працюють на ринку сьогодні, а також дві іноземні компанії – з Рівного та Дніпра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua