Porsche поклала край чуткам про IPO після виступу фіндиректора


Porsche поклала край чуткам про IPO після виступу фіндиректора

Німецька автомобілебудівна компанія Porsche, яка входить до групи Volkswagen, в понеділок оголосила про відсутність намірів виходити на IPO.

“Наразі Porsche не має жодних планів проводити (часткове) публічне розміщення акцій. Виробник спорткаров, що базується в Штутгарті, спростовує всі повідомлення …, які стверджують, що ведеться робота над процесом IPO”, – йдеться в повідомленні Porsche.

Минулої п’ятниці фіндиректор компанії Лутц Мешке припустив у бесіді з журналістами, що розміщення акцій Porsche на відкритому ринку могло б забезпечити компанії капіталізацію від 60 млрд до 70 млрд євро. Він відповідав на питання про те, чи можливий лістинг Porsche цілком або частково. Л. Мешке виходив з варіанту IPO всіх преміальних брендів групи Volkswagen, що не мають власного лістингу – Porsche, Lamborghini, Bentley і Bugatti. CFO використовував ті самі коефіцієнти, що застосовувалися на IPO компанії Ferrari.

За словами фіндиректора, він обговорював це питання з сім’єю власників Порше – найбільшим акціонером Volkswagen.

Аналітики та інвестори визнали, що настільки детальне обговорення потенційної капіталізації свідчить про плани IPO в найближчому майбутньому, пише The Wall Street Journal.

Спростовуючи повідомлення про швидке IPO, Porsche не заперечує, що Л. Мешке зробив відповідні заяви і не називає його твердження хибними.

Ринкова капіталізація Volkswagen становить близько 69,5 млрд євро. Також на відкритому ринку торгуються акції Audi AG, яка входить до групи і капіталізація якої трохи вище 29 млрд євро.

Ferrari вийшла на IPO в 2015 році з капіталізацією близько 19 млрд євро, зараз її ринкова вартість перевищує 24 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua