0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ArcelorMittal може продати кілька активів у Європі


ArcelorMittal може продати кілька активів у Європі

ArcelorMittal отримала пропозицію про покупку своїх європейських активів від британської Liberty House Group.

Про це повідомила ArcelorMittal.

Liberty House хоче придбати чотири активи: ArcelorMittal Ostrava у Чехії, ArcelorMittal Galati в Румунії, ArcelorMittal Skopje в Македонії і ArcelorMittal Piombino в Італії.

Ці активи ArcelorMittal продає в рамках угоди з купівлі італійської сталеливарної Ilva.

Крім того, компанія продовжує переговори з продажу ArcelorMittal Dudelange в Люксембурзі і кількох фінішних центрів у Бельгії.

Понад рік тому ArcelorMittal досягла угоди з урядом Італії про придбання за 1,8 млрд євро Ilva, якій належить найбільший в Європі сталеливарний завод, розташований в місті Таранто, і ще кілька підприємств в Італії.

Ilva була взята під держконтроль через фінансові труднощі та екологічні проблеми. ArcelorMittal планувала інвестувати в завод близько 2,4 млрд євро протягом семи років. В результаті виробництво повинно було збільшитися до 9,5 млн тонн до 2023 року з нинішніх приблизно 4,8 млн тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування