0 800 307 555
0 800 307 555

Сучасні амбулаторії в селах: названі області-лідери


Сучасні амбулаторії в селах: названі області-лідери

Кіровоградська, Дніпропетровська, Харківська області, та Волинь активно будують амбулаторії.

Про це розповів віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Читайте також: Мінрегіон зняв обмеження на проектування в житлових будинках ліфтів до підземного паркінгу

“Є 35 проектів, які дуже активно рухаються, і 5 областей, які дуже швидко в цьому напрямі працюють. Вони не тільки почали будівництво (амбулаторій та ФАПів – ред.), а вже почали оздоблювальні роботи. Це Кіровоградська, Дніпропетровська, Харківська області, крім того, Волинь рухається дуже активно”, – зазначив Зубко.

Він також додав: “Нам дуже важливо показати, що всі в рівних умовах, всі в рівному фінансуванні, всі одночасно запускають проекти. Хтось почав про це раніше думати, рухатися, брати земельні ділянки, отримувати технічні вимоги до проектної документації. Нам головне, щоб це вкладалося в кошторисну вартість, яка відповідає середнім вимогам. Ми дивилися, що це абсолютно можливо – на рівні 25 тис./кв. м. побудувати сучасну енергоефективну амбулаторію. Тому зараз іде будівництво”.

За словами Зубка, в цю вартість входить одноповерхова будівля, в якій є автономне опалення, водопостачання, благоустрій, уже стоїть медичне обладнання та кондиціонування.

“Тобто, це не просто голі стіни, про які іноді йдеться, коли ви купуєте житло. Це питання з обладнанням, меблюванням, забезпеченням інженерними системами”, – додає віце-прем’єр.

Водночас, він зауважив: і досі є області-аутсайдери, які лише шукають земельні ділянки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua