До бюджету надійшло майже на 25% більше військового збору


До бюджету надійшло майже на 25% більше військового збору

Надходження військового збору за вісім місяців зросли майже на чверть, передає УНН з посиланням на повідомлення ДФС.

“Протягом січня-серпня 2018 року до державного бюджету сплачено майже 11,8 млрд грн військового збору. Заплановані показники виконано на 102,3%, бюджет додатково отримав 259,4 млн грн. Цьогорічні показники перевищили відповідний період минулого року на 24,4%, або на 2,3 млрд гривень”, — сказано у повідомленні.

При цьому у серпні на обороноздатність української армії платники перерахували 1,5 млрд грн, що на 5,3%, або на 77,9 млн грн більше запланованого. Порівняно з серпнем 2017 року надходження військового збору зросли на 24,6%, або на 305,6 млн гривень.

Фіскали нагадали, що військовий збір було впроваджено в Україні з серпня 2014 року, його ставка становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи — резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України затвердив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року. Під час осіннього призову на строкову службу буде призвано 17 960 осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua