982
Світовий банк назвав умову для надання Україні гарантій на $800 мільйонів
— Казна та Політика
Продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом є обов’язковою умовою для отримання бюджетних гарантій від Світового банку на суму 800 млн доларів.
Про це під час прес-конференції повідомила директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен.
«Ми намагаємося отримати ці гроші від ринків для України, щоб підтримати реформи, які зараз впроваджуються. Щоб ми могли рухатися з нашою гарантією, має бути впроваджена належним чином програма співпраці з МВФ», – сказала вона.
Кахконен додала, що виконавчий директорат Світового банку очікує на позитивний результат переговорів України з МВФ.
У серпні повідомлялося, що Світовий банк на прохання уряду України надасть нашій країні 650 млн дол. гарантії для залучення на зовнішніх ринках близько 800 млн дол. у разі набрання чинності низкою економічних законів і досягнення угоди з Міжнародним валютним фондом щодо четвертого перегляду програми.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Оновлено механізми реалізації Плану України в межах Ukraine Facility: що змінюється
У 2025 році Україна залучила $52,4 млрд зовнішнього фінансування: найбільші донори
Зростання ФОП у 4 кв. 2025 року: на 40% більше реєстрацій, ніж минулого року (регіони, галузі)
Уряд відтермінував введення обов’язкових платіжних терміналів для ФОПів
Що зміниться в 2026 році у сфері військової служби: ключові нововведення
ТОП-8 фактів та цифр ринку праці в 2025 році (дослідження)
