Омелян пояснив, чому зростає товарообіг України - США


Омелян пояснив, чому зростає товарообіг України - США

Зростання обсягів імпорту зі США до України зумовлене відновленням економіки нашої держави.

Про це міністр інфраструктури України Володимир Омелян сказав на двосторонній зустрічі з в. о. Спеціального представника Державного департаменту США з комерційних та ділових питань Скоттом Тікнором, що відбулася рамках робочого візиту українського урядовця до Сполучених Штатів Америки.

«У 2018 році зберігається тенденція минулого року щодо збільшення двостороннього українсько-американського товарообігу та українського експорту до США. За І півріччя 2018 року загальний товарообіг між Україною та США зріс у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року на 14%. Зростання обсягів американського імпорту до України зумовлено відновленням економіки нашої держави”, – сказав міністр.

За його словами, щоб забезпечити сталий розвиток транспортного сектору, залучити іноземні інвестиції до України та забезпечити виконання найкращих європейських та міжнародних стандартів, Міністерство інфраструктури за підтримки ЄС розробило Національну транспортну стратегію України до 2030 року – Drive Ukraine 2030.

“Цей план передбачає здійснення великих інфраструктурних проектів. Ми хочемо дати нашим партнерам впевненість, що в Україну безпечно інвестувати, і нещодавній контракт Укрзалізниці із таким світовим гігантом, як General Electric, – тому показник», – переконаний Омелян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua