0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Мальта вперше вийшла в світові лідери за темпами зростання цін на нерухомість


Мальта вперше вийшла в світові лідери за темпами зростання цін на нерухомість

Мальта вперше обігнала Гонконг за темпами зростання цін на житло через збільшення попиту на тлі буму в мальтійському технологічному секторі і загального економічного підйому. В цілому зростання цін на житло в світі сповільнилося до 4,7% в II кварталі – мінімуму з липня-вересня 2016 року.

Житло на Мальті подорожчало на 16,9%. Мальта залучила значну кількість забезпечених людей, які користувалися програмою отримання громадянства в обмін на інвестиції в Мальтійську економіку.

Тим часом у Гонконзі, який очолював щоквартальний ренкінг 10 разів з 2009 року, приріст склав 15,9%.

На третьому місці в списку – Латвія, де ціни піднялися на 13,7%. У топ-5 також входять Словенія та Угорщина.

США займають у рейтингу 21-е місце, материковий Китай – 23-е, Франція – 35-е. Великобританія, де спостерігається істотне ослаблення попиту на житло на тлі виходу з Євросоюзу (Brexit), розташувалася на 36-й сходинці.

Замикають список Перу (56-е місце), де ціни знизилися на 1,6% в річному вираженні, і Україна (57-е) – падіння на 4,5%.

В число міст з найбільшим річним приростом вартості елітного житла в розрахунку на квадратний метр увійшли Сінгапур (+11,5%), Мадрид (+10,3%) і Токіо (9,4%). Найбільше падіння цін зафіксовано в канадському Ванкувері (-6,2% за рік).

Якщо ви збираєте на власну квартиру, відвідайте спеціальні сторінки Finance.ua. У нас можна підібрати оптимальний для себе кредит або покласти гроші на депозит з підвищеною відсотковою ставкою – Бонус від Finance.ua.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування