В Україну заходить ще один лоукостер: база буде в регіональному аеропорту


В Україну заходить ще один лоукостер: база буде в регіональному аеропорту

В Україну зайде ще один європейський лоукостер, який відкриє офіційне представництво і буде базуватися в міжнародному аеропорту “Херсон”.

Про це під час Херсонського міжнародного економічного форуму повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

“Зараз ця авіакомпанія проходить процедуру реєстрації в Україні, після чого її чекає сертифікація в Державній авіаційній службі України, вона тут отримає сертифікат юридичної особи”, – сказав Лавренюк.

Він уточнив, що мова йде не про Ryanair, яка вже почала польоти з України, і не про Eurowings.

“Ми хочемо зробити регулярні рейси з Херсона авіакомпанії, яка має бажання працювати в Україні, і ми говоримо не про Ryanair і не про Eurowings. Ми говоримо про компанію, яка реєструє своє представництво в Україні. Ця європейська авіакомпанія, яка володіє шістьма бортами, хоче зайти на внутрішні перельоти і рейси в країни ЄС в тому числі”, – зазначив Лавренюк.

Він підкреслив, що українське законодавчо передбачає, що авіакомпанія, що здійснює перельоти всередині країни, повинна мати аеропорт базування в Україні.

“У них буде своє представництво в Україні. Вони вибрали Херсон. В Україну вони ще не літали, перельоти здійснюватимуться за цінами лоукостера”, – повідомив заступник міністра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування