0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Криворізький завод інвестував 134 млн грн в будівництво газопроводу доменного газу


Криворізький завод інвестував 134 млн грн в будівництво газопроводу доменного газу

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” (Дніпропетровська обл.) інвестував понад 134 млн грн в будівництво нового газопроводу доменного газу протяжністю понад 1 км.

Згідно з прес-релізом “ArcelorMittal Кривий Ріг” у четвер, в даний час завершуються пусконалагоджувальні роботи і передача на баланс, після чого газопровід буде введений в експлуатацію.

Читайте також: В Укртрансгазі розповіли, коли Україна зможе перейти на добове балансування газу

При цьому уточнюється, що новий газопровід прокладено від найбільшої на підприємстві доменної печі №9 до мережі газопостачання, через яку доменний газ отримують цехи підприємства. Газопровід змонтований на новій одноярусній естакаді, яка зведена на високих опорах, з можливістю проїзду автотранспорту при переході через внутрішньомайданчикові автомобільні і залізні дороги.

Новий газопровід дозволить звести до мінімуму ризики виникнення аварійних ситуацій при його експлуатації і забезпечити безпечне та безперебійне газопостачання виробничих агрегатів.

У цьому році також оновлено трубопровід стисненого повітря в кисневому виробництві АМКР. В результаті цього проекту середньомісячні виробничі втрати стисненого повітря при його транспортуванні в доменний цех №2 скоротилися наполовину. Значно скоротилося і споживання електроенергії при виробленні стисненого повітря на повітророздільних установках, що в свою чергу веде до зниження собівартості продукції підприємства.

Крім того, в даний час ПАТ завершує будівництво двуярусного колектора доменного газу доменних печей №№7,8 вартістю понад 62 млн грн.

В наступному році від цього колектора до ТЕЦ-2 заплановано прокласти сучасні газопроводи доменного і коксового газів. Завдяки новим об’єктам підприємство зможе вивести з експлуатації застарілі гілки газопроводів загальною протяжністю понад 1,6 км, що дозволить підвищити енергоефективність і екологічну безпеку виробничого процесу.

У 2019 році метпідприємство продовжить оновлювати стратегічну енергоінфраструктуру підприємства, резюмується в прес-релізі.

Довідка Finance.ua:

  • “ArcelorMittal Кривий Ріг” – виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.
  • ArcelorMittal володіє в Україні гірничо-металургійним комбінатом “ArcelorMittal Кривий Ріг” і низкою малих компаній, зокрема ПАТ “Арселорміттал Берислав”.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

В Контексті Finance.ua
Опитування