Alibaba займеться випуском чіпів з ШІ і квантових процесорів


Alibaba займеться випуском чіпів з ШІ і квантових процесорів

Китайський гігант в сфері інтернет-комерції Alibaba повідомив про створення до наступного року дочірнього підприємства, що спеціалізується на розробці чіпів з елементами штучного інтелекту і квантових процесорів.

Про це йдеться в заяві компанії.

Читайте також: Штучний інтелект може призвести до масового безробіття – економіст

Відкриття «дочки» Alibaba націлене на розвиток таких напрямків бізнесу компанії, як хмарні технології та інтернет речей (Internet of things).

У повідомленні Alibaba відзначається, що нове дочірнє підприємство буде налічувати від 200 до 300 співробітників. У довгостроковій перспективі воно буде виділене в самостійну компанію. Сума початкових інвестицій на створення підприємства з боку Alibaba не уточнюється.

«Alibaba планує випустити свій перший чіп з вбудованими елементами штучного інтелекту під назвою AliNPU в другій половині 2019 року», – сказав технічний директор компанії Чжан Цзяньфен, слова якого наводить газета China Daily.

Він також зазначив, що «Alibaba приступила до розробки власних квантових процесорів і через два-три роки має намір випустити квантовий чіп».

Довідка Finance.ua:

  • Alibaba Group – найбільша інтернет-компанія Китаю, що працює в сфері електронної торгівлі.
  • У групи є власна електронна платіжна система Alipay, компанії належать кілька дочірніх інтернет-майданчиків: Alibaba, AliExpress, Tmall і Taobao, а також дочірні підприємства, що займаються розробками в сфері хмарних технологій Alibaba Cloud і штучного інтелекту – AI Labs.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua