"Укрзалізниця" планує залучити Pesa і Siemens до оновлення рухомого складу


"Укрзалізниця" планує залучити Pesa і Siemens до оновлення рухомого складу

Делегація “Укрзалізниці” на міжнародній виставці InnoTrans 2018 провела переговори з компаніями Pesa і Siemens щодо оновлення рухомого складу.

Про це свідчить інформація залізничної компанії.

Читайте також: До кінця року Україна отримає 20 локомотивів GE – Укрзалізниця

“Укрзалізниця” пропонує різні формати оновлення парку рухомого складу для приміських перевезень. Про це говорили і з представниками польського виробника Pesa. Зараз компанія розраховує на вступ до цього питання органів місцевої влади, які, безумовно, повинні взяти активну фінансову участь у подібних проектах. Тому вже зараз ведемо пошук надійних партнерів, які мають досвід виробництва рухомого складу, який може використовуватися для приміських і регіональних перевезень. Також розглядаємо питання подальшого ремонту і модернізації наявних рейкових автобусів для поліпшення їх комфортності та надійності”, – зазначив Євген Кравцов.

Також “Укрзалізниця” розраховує на продовження співпраці з Siemens в майбутніх проектах з постачання рухомого складу, обладнання для нього, приладів і систем для залізничної інфраструктури.

Довідка Finance.ua:

  • У 2004 – 2012 роках Pesa поставила “Укрзалізниці” 14 рельсобусів: 1 примірник Pesa 610М, 11 одиниць Pesa 620 М і 2 примірники Pesa 630М.
  • Siemens на базі Дніпропетровського електровозобудівного заводу в 2004-2008 роках виготовила 18 електровозів змінного струму. Більша частина цих локомотивів простоює і потребує ремонту.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua