0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Мінекономіки презентувало експортний бренд України (відео)


Мінекономіки презентувало експортний бренд України (відео)

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України презентувало розроблений експортний бренд України, який будуть використовувати для маркування та промоції товарів українського експорту.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Читайте також: У МЕРТ назвали товари, яких Україна за півроку продала найбільше

Як зазначається, в уряді очікують, що розвиток бренду сприятиме експортерам збільшувати обсяги міжнародної торгівлі своїми товарами.

«Експортний бренд допоможе покупцям по всьому світу краще впізнавати українську продукцію. Це зможе об’єднати різні за асортиментом і типом товари та послуги під єдину візуальну концепцію та стилістику. Звісно, так буде створений додатковий візуальний зв’язок між різними галузями та секторами», — повідомив міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

Він також додав, що експортний бренд розроблено на основі затвердженого бренду «Ukraine Now».

«Український експорт формує 50% міжнародного іміджу України. Окрім цього, сильний бренд країни походження допомагає експортерам суттєво збільшувати обсяги продажів», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за допомогою бренду планують започаткувати єдине візуальне брендування експортерів на міжнародних виставках.

Вперше бренд протестують під час експортної виставки у Китаї China International Import EXPO 2018.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування