0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кожна друга транзакція у Європі здійснюється безконтактно


Кожна друга транзакція у Європі здійснюється безконтактно

Безконтактна технологія продовжує поширюватися як найпопулярніший спосіб безготівкових платежів в історії Європи — наразі майже кожна друга оплата карткою тут здійснюється безконтактно.

Про це свідчать данні дослідження Mastercard.

Нове дослідження Mastercard підтверджує беззаперечне збільшення частоти використання безконтакту в Європі — за рік кількість таких транзакцій зросла на 97%. У більш як 15 європейських країнах, серед яких Данія, Греція, Угорщина та Польща, частка contactless оплат у фізичних торгових точках перевищує 50%.

Одним із основних напрямів, що стимулює популяризацію безконтактної технології у всій Європі, є транспортні системи, адже саме тут є найбільша потреба в швидких та безпечних розрахунках. Кількість безконтактних оплат у громадському транспорті постійно зростає, а технологія відіграє все важливішу роль у повсякденному житті.

Зазначимо, що в цьому питанні Україна також не пасе задніх – лише у київському метро, де технологія була запроваджена у 2015, вже понад 35 млн поїздок оплачено безконтактними банківськими картками. Щодня таким способом у метро здійснюється понад 100 тисяч транзакцій.

Дані також демонструють той факт, що європейські країни суттєво змінюють платіжну поведінку споживачів, щоб збільшити використання безконтактної технології. Наприклад, у Польщі частка безконтактних транзакцій за рік склала понад 80%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування