У 2019 році всі провідні виробники випустять пристрої з 5G


У 2019 році всі провідні виробники випустять пристрої з 5G

Спершу Qualcomm заявляла, що широка доступність мереж 5G настане в 2020 році, але тепер компанія зазначила, що змогла домогтися цього на рік раніше.

«Передбачалося, що мережі 5G з’являться в 2020 році, – зазначив президент Qualcomm Кріштіану Амон (Cristiano Amon) в інтерв’ю. – Незважаючи на серйозну кризу, яку ми переживаємо, ми підтримували високий рівень витрат на дослідження і розробки, щоб прискорити впровадження 5G більш ніж на рік».

Читайте також: Де запустять першу в світі мережу 5G

За словами пана Амона, мережеві оператори в країні збираються активно розвивати стандарт, додавши, що вони зможуть досягти досить широкого покриття відносно швидко, додавши обладнання 5G до існуючих стільникових вишок протягом наступного року.

«Завдяки раннім інвестиціям Qualcomm ми збираємося приступити до розгортання 5G в Сполучених Штатах вже в квітні 2019 року. Приблизно тоді ж ви зможете купити смартфон з підтримкою 5G», – зазначив керівник.

В останні роки кількість бізнес-клієнтів Qualcomm збільшилася до 9000 – серед них є 18 з 25 провідних світових автовиробників, безліч компаній зі сфери Інтернету речей, різні марки побутової електроніки, виробники мережевого обладнання Wi-Fi.

Кріштіану Амон зазначає, що всі клієнти Qualcomm з числа провідних виробників смартфонів планують випустити 5G-апарати на базі Android в наступному році, а також додав: «Я не зустрічав людини, яка не хотіла б, щоб Інтернет у нього працював швидше. У людей є 4K-дисплеї, прекрасні камери і фантастична картинка, – все це вимагає високих швидкостей для закачування і скачування даних. Крім того, світ переходить на необмежені по трафіку тарифи. Оператор, який розгортає мережу 5G, отримує значно нижчу вартість мегабайта, тому є стимул розвитку необмежених тарифів на 5G».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування