Alibaba і IBM очолили рейтинг найбільших винахідників у сфері блокчейна


Alibaba і IBM очолили рейтинг найбільших винахідників у сфері блокчейна

Китайський інтернет-гігант Alibaba і американська корпорація IBM лідирують за кількістю оформлених патентів, пов’язаних з технологією блокчейн.

Про це пише CoinDesk з посиланням на видання звіт про інтелектуальну власність iPR Daily, передає Сьогодні.

Читайте також: 94 зі 100 найуспішніших блокчейн-стартапів використовують мережу Ethereum – експерт

У своєму дослідженні iPR Daily спиралося на патентні бази даних Китаю, США, Європи, Японії і Південної Кореї, а також Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Згідно зі звітом, Alibaba займає першу сходинку в рейтингу — на рахунку компанії 90 оформлених патентних заявок. Друга позиція належить IBM з 89 заявками, третє місце займає Mastercard з 80 патентами, а четверте — фінансовий конгломерат Bank of America з 53 проектами.

Замикає п’ятірку найактивніших гравців в галузі блокчейн-патентів Народний банк Китаю (PBoC). У 44 патентних заявках фінансовий регулятор описує рішення для цифрової валюти, що емітується PBoC. Примітно, що лабораторія цифрових валют китайського Центробанку оформила 40 патентів протягом 12 місяців.

У список iPR Daily також увійшли компанії: Tencent, Accenture, Ping An Insurance, Bitmain, Intel, Visa, Sony, Google. На рахунку у кожної організації не менше ніж 20 оформлених патентних заявок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua