0 800 307 555
0 800 307 555

ВТБ Банк має намір придбати частину кредитного портфеля БМ Банку


ВТБ Банк має намір придбати частину кредитного портфеля БМ Банку

ВТБ Банк має намір придбати частину кредитного портфеля БМ Банк (всі – Київ), повідомив ВТБ Банк в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Згідно з повідомленням, придбання частини кредитного портфеля відбудеться шляхом укладення договорів відступлення права вимоги за кредитними договорами.

Ринкова вартість майна, яке є предметом угоди, становить 158,758 млн грн.

Як повідомлялося, єдиний акціонер БМ Банку – Банк ВТБ (РФ) 19 березня 2018 року схвалив припинення фінустановою банківської діяльності зі збереженням юридичної особи. У березні-2018 Національний банк України (НБУ) отримав від БМ Банку клопотання про узгодження плану припинення здійснення банківської діяльності без припинення юридичної особи.

БМ Банк заснований в 2005 році. Банк ВТБ отримав над ним контроль після купівлі російського Банку Москви.

ВТБ Банк (раніше – банк “Мрія”) заснований в 1992 році. Його основним акціонером є ВАТ “Банк ВТБ” (РФ, 99,9959%).

Згідно з даними НБУ, на 1 червня 2018 року за розміром чистих активів ВТБ Банк займав 24-е місце (8,265 млрд грн), БМ Банк – 66-е місце (610,886 млн грн) серед 84 банків, що діяли в країні.

НБУ на виконання рішення РНБО від 1 березня 2018 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” продовжив санкції стосовно Сбербанку, Промінвестбанку, ВТБ Банку і БМ Банку (всі – Київ).

Нагадаємо, на порталі Finance.UA працює спеціальна програма Бонус до депозиту. З її допомогою можна істотно збільшити процентну ставку за вкладом!

Як це зробити? Всього три кроки:

1. Заходьте на сторінку Бонус до депозиту від Finance.UA.

2. Вибирайте зручну для вас програму від банків у гривні, доларах або євро.

3. Оформляйте заявку на сайті!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua