США доведуть нові мита на китайські товари до $50 млрд 23 серпня


США доведуть нові мита на китайські товари до $50 млрд 23 серпня

До $50 млрд зросте 23 серпня обсяг товарів китайського експорту в США, які будуть обкладатися митом у 25%.

Про це оголосив офіс торговельного представника Сполучених Штатів.

Читайте також: Daimler призупиняє бізнес в Ірані через санкції США

У заяві йдеться, що результати проведеного ним розслідування свідчать, що “дії, політика і практика Китаю, що стосуються передачі технологій, інтелектуальної власності, інновацій є необґрунтованим і дискримінаційним тягарем для американської торгівлі”.

Спочатку оподаткування щорічних поставок китайських товарів на суму $50 млрд підвищеним митом було передбачено президентом США Дональдом Трампом, однак під тиском американського бізнесу обсяг був знижений до $35 млрд. З цих китайських товарів 25-процентне мито стягується з 6 липня.

Під додаткові $16 млрд з 23 серпня підпадають такі імпортовані з Китаю товари, такі як мотоцикли, трактори, комплектуючі для будівництва залізниць, радіотехнічні схеми, мотори і сільськогосподарське обладнання.

Пекін, послідовно виступаючи проти торговельної війни із Сполученими Штатами, тим не менш, вимушено робить дзеркальні заходи щодо американських товарів, попереджаючи, що протекціоністська політика Вашингтона в торгівлі призводить до дестабілізації світового ринку, що негативно позначиться на самих Сполучених Штатах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування