У КМДА розповіли, скільки коштуватиме вивезення сміття за новим тарифом


У КМДА розповіли, скільки коштуватиме вивезення сміття за новим тарифом

Новий тариф за вивезення сміття буде розраховуватися на кількість зареєстрованих людей у приміщенні, а не на кількість квадратних метрів. У середньому тариф складе 20-25 гривень на місяць на людину.

Про це на брифінгу повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Читайте також: Наслідки кризи хлору в Україні: як зміняться тарифи на воду найближчим часом

“Тариф на вивезення сміття на людину буде коливатися в такому інтервалі – від 20 до 25 гривень на людину… Зараз оплата за сміття буде залежати від кількості людей, що проживають в квартирі”, – повідомив Пантелєєв.

Тариф буде розраховуватися за наступною формулою: середня річна норма на людину множиться на тариф підприємства-перевізника і ділиться на 12 місяців. Середня річна норма відходів на одну людину на рік становить 1,93 куб. м для будинків зі сміттєпроводами, 2,15 куб. м для будинків без сміттєпроводів і 1,39 куб. м для гуртожитків. Основне вивезення сміття в Києві здійснює КП “Київкомунсервіс”, тариф якого становить 20-25 гривень на людину.

Пантелєєв зазначив, що інформація про кількість тих, хто проживає у квартирі, не завжди відповідає дійсності. Він закликав киян написати відповідні заяви, якщо ця цифра відрізняється від офіційних даних.

“Для того, щоб повідомити кількість проживаючих, достатньо написати заяву в довільній формі у відділ районного комунального сервісу. Якщо інформація недостовірна – це призведе до перенакопичення сміття. Ми сподіваємося, що кияни підуть нам назустріч у цьому”, – додав Пантелєєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування