Підвищення цін на газ коштуватиме "плюс" 600 грн на місяць для однієї родини — експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Підвищення цін на газ коштуватиме "плюс" 600 грн на місяць для однієї родини — експерт

Особисті фінанси
5304
Виконавчий директор Центру економічних стратегій Гліб Вишлінський підрахував фінансові наслідки для простих українців від підвищення цін на газ для населення та відмови у співпраці з Міжнародним валютним фондом.
Про це він написав у своїй колонці на «Економічній правді».
Так, за розрахунками експерта, підвищення цін на газ до ринкового рівня спричинить додаткові витрати для середньостатистичної родини у розмірі 600 гривень на місяць.
В той же час, відмова виконувати вимогу МВФ та підвищувати ціни на газ для населення означатиме неотримання Україною чергового траншу. Це, на думку експерта, спричинить стрибок курсу долара до 35 гривень за долар.
«Якщо країна втратить валютні резерви і гривня знеціниться до 35 грн за долар, ці 6 тис. грн (які середньостатистична родина щомісяця витрачає на купівлю імпортних продуктів — ред.) перетворяться на 7,9 тис. грн», — заявляє Вишлінський.
Таким чином, відмова підвищувати ціни на газ для населення коштуватиме українцям 1900 додаткових гривень на місяць, що на 1300 гривень більше, ніж у випадку підвищення цін на газ.
За матеріалами:
hromadske.tv
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас