У РФ зобов'язали ідентифікувати усіх користувачів Wi-Fi


У РФ зобов'язали ідентифікувати усіх користувачів Wi-Fi

Служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ (Роскомнагляд) відзначає зростання дисципліни з боку організаторів точок Wi-Fi в громадських місцях.

Про це повідомляє сайт відомства.

Так, з 2014 року власники публічних хот-спотів в Росії зобов’язані ідентифікувати користувачів. Відповідна процедура може здійснюватися декількома способами — за даними паспорта або Єдиної системи ідентифікації і аутентифікації (ЄСІА), номером мобільного телефону, логіном та паролем від Єдиного порталу держпослуг (ЄПДП).

Повідомляється, що в поточному році було перевірено понад 18 тис. точок бездротового доступу в громадських місцях, що в 2,5 разу більше, ніж за такий самий період 2017 року. Порушення, пов’язані з відсутністю ідентифікації користувачів, виявлені лише в 794 випадках.

Таким чином, частка хот-спотів — порушників складає лише 4,4%. Для порівняння: роком раніше цей показник дорівнював приблизно 10%.

«За підсумками проведених заходів складено 159 протоколів про адміністративні правопорушення, з яких більшість (149) пов’язано з невикористанням адміністративних і організаційних заходів, технічних, програмно-апаратних засобів захисту дітей від інформації, що завдає шкоди їхньому здоров’ю та (або) розвитку», — йдеться в повідомленні Роскомнагляду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування