Про що говорили на UKRAINIAN MFO SUMMIT 2018?


Про що говорили на UKRAINIAN MFO SUMMIT 2018?

14 червня 2018 р. відбулася знакова подія UKRAINIAN MFO SUMMIT 2018 – перша в Україні спеціалізована практична конференція для мікрофінансових компаній.

Підбиваючи підсумки UKRAINIAN MFO SUMMIT, можна сказати, що результат перевершив усі найсміливіші очікування. Загалом конференцію відвідали понад 250 гостей і учасників.

Так, серед відвідувачів: керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектора» Роберт Бонд і члени його команди, представники Нацкомфінпослуг і НБУ, а також власники і топ-менеджмент фінансових компаній, які разом представляють понад 75% ринку мікрокредитування України.


На фото (праворуч): Роберт Бонд – керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектора»

Гарячим, але конструктивним видалося бліц-інтерв’ю «Ринок мікрофінансових компаній очима регулятора», яке модерувала Глава правління Асоціації Анна Замазєєва. Член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов, Голова правління Центру розвитку ринкової економіки Юрій Прозоров і керівник проектів і програм Управління реформування фінансового сектора Департаменту стратегії та реформування НБУ Юлія Овдій висловили свою думку про ситуацію на ринку мікрофінансування і обговорили можливі підходи до його регулювання.


На фото (зліва направо): Олександр Залєтов – Член Нацкомфінпослуг, Юрій Прозоров – Голова правління Центру розвитку ринкової економіки, Юлія Овдій – керівник проектів і програм Управління реформування фінансового сектора Департаменту стратегії та реформування НБУ.

Не менш цікавими була доповідь Женіса Мукієва (Chief Revenue Officer of Silkway Ventures Group, Казахстан) про власні кейси і досвід збільшення конверсії відвідувачів сайту – заявка на кредит удвічі.


На фото: Женіс Мукієв

І доповідь Дениса Зикєєва співзасновника компанії RiskTools, як зазначили гості – найяскравіша презентація всієї конференції. Денис розповів про те, як видавати онлайн кредити без участі верифікаторів за 0,5 секунди. Цілком в автоматичному режимі.

Співорганізатором конференції виступила Всеукраїнська Асоціація Мікрофінансових Компаній.

Фотозвіт із конференції: https://goo.gl/kWbGpK

Партнери конференції:

  • Генеральний партнер: PLATON – успішно надає послуги процесингу платежів з 2012 року.
  • Інформаційні партнери конференції: Finance.ua, Мінфін, prostobank.ua, Ліга:Закон
  • Ексклюзивний HR-партнер: Work.ua
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua