ДФС констатує зупинку 0,3% податкових накладних оновленою системою блокування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ДФС констатує зупинку 0,3% податкових накладних оновленою системою блокування

Казна та Політика
230
Оновлена система моніторингу критеріїв оцінки ризиків (СМКОР) зупинила реєстрацію 147,9 тис. податкових накладних/розрахунків коригування, або 0,3% загальної кількості поданих з березня-2018 документів на загальну суму 3,1 млрд грн, повідомила Державна фіскальна служба (ДФС) на сайті.
Як уточнила ДФС, порівняно з торішньою системою блокування податкових накладних, кількість документів, які зупиняються, скоротилася на 118,4 тис. накладних в середньому за місяць.
“Після переходу механізму формування критеріїв ризиків, за якими блокуються податкові накладні/розрахунки коригування, фіскальну службу нарікань від бізнесу фактично не надходить, кількість скарг скоротилася в сотні разів, при чому нарахування податку на додану вартість (ПДВ) збільшувалося на 1,1 млрд грн щомісяця, що перевищує очікування”, – цитує прес-служба ДФС в. о. голови відомства Мирослава Продана.
Згідно з повідомленням ДФС, з початку роботи другого етапу механізму зупинки реєстрації податкових накладних СМКОР опрацювала 52,8 млн податкових документів на загальну суму 1,9 трлн грн, у тому числі ПДВ – на 396,8 млрд грн.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас