0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Українці стали частіше звертатися до ломбардів


Українці стали частіше звертатися до ломбардів

Українці стали все частіше звертатися до ломбардів. Громадяни поспішають здати не тільки коштовності, але і книги, сантехніку і навіть дверні ручки, передає Сегодня.

За словами працівників ломбардів, в середньому за один робочий день до них звертаються близько 50 громадян.

Також було відзначено, що українці почали рідше приносити золоті прикраси, замінивши їх мобільними телефонами та будівельними інструментами.

Читайте також: За несплату комуналки в Україні присуджують штрафи і в’язницю

У 75% випадків люди не викуповують назад свої речі з ломбарду. У свою чергу ломбарди пропонують клієнту 60% від ринкової вартості товару.

Крім цього було зазначено, що постійними клієнтами ломбардів стають пенсіонери, які просто не можуть оплатити комунальні послуги або купити ліки.

Крім прикрас, люди, буває, приносять золоті зубні коронки.

“Намагалися здати в заставу свої паспорти, шматки від знесених пам’ятників Леніну, але, напевно, найбільше відзначився чоловік, який прийшов і цілком серйозно запитав: чи можна здати хоч за якусь суму сепаратиста”, – розповіли в одному зі столичних ломбардів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування