Громади зі статусом "дружні до дітей" отримають більше надходжень від податку на доходи фізосіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Громади зі статусом "дружні до дітей" отримають більше надходжень від податку на доходи фізосіб

Казна та Політика
349
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що з 2019 року громади, які будуть брати участь у програмі “Громада, дружня до дітей і молоді”, будуть отримувати на 1% більше надходжень від податку на доходи фізичних осіб.
“Тим містам, які будуть сертифіковані як міста, дружні до дітей, ми будемо ініціювати перерозподіл податку на доходи фізичних осіб від області на 1% зменшення, у міста (громади) на відповідний рік – збільшення”, – сказав В. Гройсман на Міжнародному форумі громад, дружніх до дітей і молоді, в п’ятницю в Києві.
За словами прем’єра, дані кошти будуть використані на проекти з підтримки дітей в громадах.
Він відзначив, що таке нововведення буде закладено в зміни в Бюджетний кодекс і проект державного бюджету на 2019 рік.
Як повідомлялося, 30 травня Кабінет Міністрів України затвердив Державну соціальну програму “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2021 року.
Серед її положень є норма, згідно з якою з 1 червня поточного року буде введена ініціатива “Громада, дружня до дітей і молоді” – глобальний рух, заснований в 1996 році як практична реалізація резолюції до другої Конвенції ООН щодо населених пунктів. На даний момент у ній бере участь близько 3 тис. муніципалітетів з 38 країн, з покриттям понад 30 млн дітей.
29 березня Кабмін, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Фонд ООН в сфері народонаселення (ЮНФПА), Асоціація міст України, Асоціація об’єднаних територіальних громад, Національна молодіжна Рада України підписали меморандум про реалізацію в Україні ініціативи з розвитку в муніципалітетах добробуту дітей та молоді.
Дана ініціатива буде спрямована на співпрацю місцевих органів влади, громадськості та бізнесу у сфері захисту дітей.
Приєднавшись до ініціативи, громади зможуть залучати додаткові інвестиції на розвиток сфер для покращення добробуту дітей та молоді.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас